Noah's Page Builder (2.2.1) - en to gu translation catalogue (46 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Focus
gu: કેન્દ્રિત

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Horizontal
gu: આડું

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Bottom
gu: નીચે

en: Up
gu: ઉપર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Day
gu: દિવસ

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Color
gu: રંગ

en: Close
gu: બંધ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર

en: Edit Image
gu: છબી સંપાદિત કરો
