Noah's Page Builder (2.2.5) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Prev
ga: Siar

en: Day
ga: Lá

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
