Noah's Page Builder (2.2.5) - en to ka translation catalogue (52 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Home page
ka: მთავარი გვერდი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Top
ka: ზედა

en: Time
ka: დრო

en: hidden
ka: დამალული

en: Text
ka: ტექსტი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: All
ka: ყველა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Url
ka: ბმული

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Prev
ka: წინა

en: Code
ka: კოდი

en: General
ka: ზოგადი

en: Day
ka: დღე

en: Color
ka: ფერი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Position
ka: პოციზია

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Seconds
ka: წამი

en: Info
ka: ინფო

en: Style
ka: სტილი

en: Page settings
ka: გვერდის პარამეტრები
