Noah's Page Builder (2.2.5) - en to km translation catalogue (52 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: default
km: លំនាំដើម

en: Number
km: លេខ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Bottom
km: បាត

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Prev
km: មុន

en: Code
km: កូដ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Color
km: ពណ៌

en: Close
km: បិទ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Space
km: ទំហំ

en: About
km: អំពី

en: Direction
km: ទិស

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
