Noah's Page Builder (2.2.6) - en to ug translation catalogue (62 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Home page
ug: باش بەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Number
ug: سان

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Top
ug: ئۈستى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Code
ug: كود

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Day
ug: كۈن

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Color
ug: رەڭ

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Close
ug: يېپىش

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Controls
ug: كونترول

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: Paste
ug: چاپلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Mute
ug: ئاۋازسىز

en: Auto play
ug: ئاپتوماتىك قويۇش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Styles
ug: شەكلى

en: Scroll
ug: سىيرىلما

en: No Repeat
ug: تەكرارلانمىسۇن
