Noah's Page Builder (2.6.8) - en to ca translation catalogue (123 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Home page
ca: Portada

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: default
ca: predeterminat

en: Number
ca: Número

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Move
ca: Mou

en: Top
ca: Part superior

en: Icon
ca: Icona

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: hidden
ca: ocult

en: Section
ca: Secció

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Icons
ca: Icones

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Created
ca: Creat

en: Separator
ca: Separador

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Link Title
ca: Títol de l'enllaç

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Inline
ca: En línia

en: Gallery
ca: Galeria

en: Heading
ca: Capçalera

en: Up
ca: Amunt

en: Video Upload
ca: Pujada de vídeo

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Prev
ca: Ant.

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Code
ca: Codi

en: Border
ca: Vora

en: Day
ca: Dia

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Align
ca: Alineació

en: Loop
ca: Bucle

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Button
ca: Botó

en: Clone
ca: Clona

en: Tab
ca: Pestanya

en: Down
ca: Avall

en: Position
ca: Posició

en: Static
ca: Estàtic

en: Close
ca: Tanca

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: Fixed
ca: Fixat

en: Buttons
ca: Botons

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Add section
ca: Afegiu una secció

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: Unset
ca: Desactivat

en: Changed
ca: Canviat

en: Minutes
ca: Minuts

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Copy
ca: Copia

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Relative
ca: Relatiu

en: Grid
ca: Graella

en: Space
ca: Espai

en: Loading
ca: Carregant

en: Page settings
ca: Configuració de pàgina

en: Paste
ca: Enganxa

en: About
ca: Detalls

en: Column
ca: Columna

en: Direction
ca: Direcció

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Slash
ca: Barra

en: Absolute
ca: Absolut

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Pagination
ca: Paginació

en: Styles
ca: Estils

en: Numbered
ca: Numerat

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Edit Image
ca: Edita imatge

en: Shown tabs
ca: Pestanyes que es mostren

en: Select tabs being shown in the block
ca: Seleccioneu les pestanyes que es mostraran al bloc

en: Show primary tabs
ca: Mostra les pestanyes principals

en: Show secondary tabs
ca: Mostra les pestanyes secundàries

en: Divider
ca: Divisor

en: Insert selected
ca: Insereix els seleccionats
