Noah's Page Builder (2.6.8) - en to fi translation catalogue (131 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Images
fi: Kuvat

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Home page
fi: Kotisivu

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: default
fi: oletus

en: Number
fi: Numero

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Container
fi: Säiliö

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Font
fi: Fontti

en: Default
fi: Oletus

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Move
fi: Siirrä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Icon
fi: Ikoni

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: hidden
fi: piilotettu

en: Section
fi: Osio

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Text
fi: Teksti

en: Icons
fi: Ikonit

en: Attachment
fi: Liite

en: Created
fi: Luotu

en: Separator
fi: Erotin

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Link Title
fi: Linkin otsikko

en: All
fi: Kaikki

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Url
fi: Osoite

en: Inline
fi: Avoin

en: Revisions
fi: Versiot

en: Gallery
fi: Galleria

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Up
fi: Ylös

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Prev
fi: Edellinen

en: Code
fi: Koodi

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Border
fi: Raja

en: Day
fi: Päivä

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Align
fi: Tasaa

en: Loop
fi: Kierros

en: Color
fi: Väri

en: Repeat
fi: Toisto

en: Padding
fi: Täyte

en: Button
fi: Nappi

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Tab
fi: Välilehti

en: Down
fi: Alas

en: Position
fi: Sijoitus

en: Close
fi: Sulje

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Authored on
fi: Luotu

en: Token
fi: Muuttuja

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Info
fi: Tieto

en: Style
fi: Tyyli

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Apply
fi: Käytä

en: Select
fi: Valitse

en: Copy
fi: Kopioi

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Relative
fi: Suhteellinen

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Space
fi: Välilyönti

en: Loading
fi: Ladataan

en: Local
fi: Paikallinen

en: Page settings
fi: Sivuasetukset

en: Headline
fi: Otsikko

en: Paste
fi: Liitä

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: About
fi: Tietoja

en: Gallery Type
fi: Gallerian sisältötyyppi

en: Column
fi: Palsta

en: Target
fi: Kohde

en: Fonts
fi: Fontit

en: Direction
fi: Suunta

en: Widgets
fi: Widgetit

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Cover
fi: Kansi

en: Slash
fi: Kauttaviiva

en: Card
fi: Kortti

en: Absolute
fi: Absoluuttinen

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Styles
fi: Tyylit

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Decoration
fi: Koristelu

en: Row height
fi: Rivin korkeus

en: Edit Image
fi: Muokkaa kuvaa
