Noah's Page Builder (2.7.1) - en to kk translation catalogue (50 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Home page
kk: Басты бет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: default
kk: әдепкі

en: Number
kk: Саны

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Add content
kk: Контент қосу

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: Color
kk: Түс

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Authored on
kk: Уақыты

en: The message has been sent.
kk: Хабарлама жіберілді.

en: Themes
kk: Темалар

en: Direction
kk: Бағыт
