Noah's Page Builder (2.7.1) - en to ku translation catalogue (70 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Number
ku: ژمارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Up
ku: سەرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Prev
ku: پێشوو

en: Code
ku: کۆد

en: General
ku: گشتی

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Down
ku: خوارەوە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: The message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ ناردرا.

en: Info
ku: زانیاری

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Space
ku: بۆشایی

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: About
ku: دەربارە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
