Noah's Page Builder (2.7.1) - en to nn translation catalogue (54 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Images
nn: Bilete

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Read more
nn: Les meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: default
nn: standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Prev
nn: Forrige

en: Code
nn: Kode

en: Day
nn: Dag

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Color
nn: Farge

en: Repeat
nn: Repeter

en: Close
nn: Lukk

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: The message has been sent.
nn: Meldinga er sent.

en: Info
nn: Informasjon

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Apply
nn: Bruk

en: Relative
nn: Relativ

en: Direction
nn: Retning

en: - All -
nn: - Alle -
