Noah's Page Builder (2.7.2) - en to ast translation catalogue (58 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Read more
ast: Lleer más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Home page
ast: Páxina d'entamu

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: default
ast: predefiníu

en: Number
ast: Númberu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Code
ast: Códigu

en: General
ast: Xeneral

en: Table
ast: Tabla

en: Close
ast: Zarrar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Revert
ast: Desfacer

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: The message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
