Noah's Page Builder (2.7.2) - en to az translation catalogue (101 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Icon
az: İconka

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: hidden
az: gizli

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Attachment
az: Qoşma

en: Created
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Block
az: Blok

en: Bottom
az: Aşağı

en: Inline
az: Xətdə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Heading
az: Başlıq

en: Up
az: Yuxarı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Day
az: Gün

en: Table
az: Cədvəl

en: Align
az: Sıralama

en: Loop
az: Döngə

en: Color
az: Rəng

en: Button
az: Düymə

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Fixed
az: Sabit

en: Revert
az: Qaytarma

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Info
az: Məlumat

en: Add section
az: Bölmə əlavə edin

en: Style
az: Stil

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Themes
az: Mövzular

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Copy
az: Köçür

en: Grid
az: Cədvəl

en: Space
az: Boşluq

en: Page settings
az: Səhifə parametrləri

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Column
az: Sütun

en: Target
az: Hədəf

en: Direction
az: İstiqamət

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Card
az: Kart

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Styles
az: Üslublar

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
