Noah's Page Builder (2.7.2) - en to lv translation catalogue (131 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: default
lv: noklusējums

en: Number
lv: Skaitlis

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Move
lv: Pārvietot

en: Top
lv: Augša

en: Icon
lv: Ikona

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: hidden
lv: slēpts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Icons
lv: Ikonas

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Created
lv: Izveidots

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: All
lv: Visi

en: Title
lv: Nosaukums

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Block
lv: Bloks

en: Bottom
lv: Apakša

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Gallery
lv: Galerija

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Prev
lv: Iepr

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: General
lv: Galvenie

en: Colors
lv: Krāsas

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Align
lv: Novietot

en: Loop
lv: Cilpa

en: Color
lv: Krāsa

en: Button
lv: Poga

en: Clone
lv: Klonēt

en: Tab
lv: Cilne

en: Down
lv: Dilstoša

en: Position
lv: Pozīcija

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Static
lv: Statiska

en: Close
lv: Aizvērt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Token
lv: Marķieris

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: The message has been sent.
lv: Vēstule nosūtīta.

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Add section
lv: Pievienot sadaļu

en: Style
lv: Stils

en: Changed
lv: Labots

en: Documents
lv: Dokumenti

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Themes
lv: Tēmas

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Copy
lv: Kopēt

en: Grid
lv: Režģis

en: Space
lv: Atstarpe

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: About
lv: Par

en: Gallery Type
lv: Galerijas tips

en: Column
lv: Kolonna

en: Stars
lv: Zvaigznes

en: Target
lv: Mērķis

en: Direction
lv: Virziens

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Card
lv: Kartiņa

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Styles
lv: Stili
