Noah's Page Builder (2.7.2) - en to sl translation catalogue (69 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Read more
sl: Preberite več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Home page
sl: Domača stran

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: Number
sl: Številka

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Attachment
sl: Priponka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Block
sl: Blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Inline
sl: V vrstici

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Revisions
sl: Različice

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Prev
sl: Prej

en: Code
sl: Koda

en: General
sl: Splošno

en: Table
sl: Tabela

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj

en: Close
sl: Zapri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Revert
sl: Povrni

en: The message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Info
sl: Podatki

en: Themes
sl: Teme

en: Loading
sl: Nalagam

en: About
sl: O modulu

en: Direction
sl: Smer

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
