Noah's Page Builder (2.7.8) - en to gl translation catalogue (125 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Read more
gl: Ler máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: default
gl: predeterminado

en: Number
gl: Número

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Container
gl: Contedor

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Font
gl: Fonte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Move
gl: Mover

en: Top
gl: Superior

en: Icon
gl: Icona

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: hidden
gl: oculto

en: Section
gl: Sección

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Icons
gl: Iconas

en: Theme
gl: Tema

en: Attachment
gl: Anexo

en: Created
gl: Creado

en: Separator
gl: Separador

en: Link Title
gl: Título da ligazón

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Block
gl: Bloque

en: Bottom
gl: Botón

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Inline
gl: En liña

en: Revisions
gl: Revisión

en: Gallery
gl: Galería

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Up
gl: Arriba

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Prev
gl: Ant

en: Code
gl: Código

en: General
gl: Xeral

en: Colors
gl: Cores

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Align
gl: Aliñar

en: Loop
gl: Bucle

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Color
gl: Cor

en: Repeat
gl: Repetir

en: Button
gl: Botón

en: Clone
gl: Clonar

en: Position
gl: Posición

en: Close
gl: Pechar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Authored on
gl: Creado en

en: Token
gl: Símbolos

en: Controls
gl: Controis

en: Revert
gl: Volver

en: Buttons
gl: Botóns

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Seconds
gl: Segundos

en: Info
gl: Información

en: Style
gl: Estilo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Themes
gl: Temas

en: Style Settings
gl: Configuración do Estilo

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Copy
gl: Copiar

en: Relative
gl: Relativo

en: Grid
gl: Grella

en: Examples:
gl: Exemplos:

en: Image title
gl: Título da imaxe

en: Space
gl: Espazo

en: Overlay
gl: Superposición

en: Loading
gl: Cargando

en: Page settings
gl: Axustes da páxina

en: Paste
gl: Pegar

en: About
gl: Información

en: Column
gl: Columna

en: Stars
gl: Estrelas

en: Translate
gl: Traducir

en: Target
gl: Destino

en: Fonts
gl: Fontes

en: Direction
gl: Dirección

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: View page
gl: Ver páxina

en: Absolute
gl: Absoluto

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Styles
gl: Estilos
