Noah's Page Builder (2.7.8) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Home page
os: Сæйраг фарс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
