Noah's Page Builder (2.7.9) - en to am translation catalogue (43 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Images
am: ምስሎች

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Block
am: ጥምር

en: Code
am: ኮድ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Tabs
am: ትሮች

en: Translate
am: ተርጉም

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
