Noah's Page Builder (2.7.9) - en to is translation catalogue (44 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Cancel
is: Avlýs

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Read more
is: Les meira

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Home page
is: Heimasíða

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Size
is: Stødd

en: default
is: standard

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: Time
is: Tíð

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Text
is: Tekstur

en: Attachment
is: Viðfesti

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Url
is: Leinki

en: Revisions
is: Útgávur

en: Code
is: Kota

en: Day
is: Dagur

en: Table
is: Talva

en: Color
is: Litur

en: Save settings
is: Goym setingar

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Revert
is: Vend aftur

en: Themes
is: Tema

en: About
is: Um

en: Translate
is: Týð

en: Direction
is: Kós

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
