Noah's Page Builder (2.7.9) - en to my translation catalogue (60 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Home page
my: အဖွင့် စာမျက်နှာ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Font
my: စာလုံး

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Link Title
my: ကွင်းဆက်ခေါင်းစဉ်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Prev
my: ယခင်

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Table
my: ဇယား

en: Color
my: အရောင်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Down
my: အောက်သို့

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Copy
my: ကူးရန်

en: Image title
my: ဓာတ်ပုံခေါင်းစဉ်

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Fonts
my: စာလုံးများ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Decoration
my: တန်ဆာဆင်ခြင်း
