Noah's Page Builder (2.7.9) - en to sk translation catalogue (124 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: predvolené

en: Number
sk: Číslo

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Container
sk: Kontajner

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: hidden
sk: skryté

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Icons
sk: Ikony

en: Attachment
sk: Príloha

en: Created
sk: Vytvorené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Link Title
sk: Názov linky

en: All
sk: Všetky

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Inline
sk: V riadku

en: Revisions
sk: Revízie

en: Gallery
sk: Galéria

en: Heading
sk: Nadpis

en: Up
sk: Hore

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Prev
sk: Predch

en: Mobile
sk: Mobil

en: Code
sk: Kód

en: General
sk: Všeobecné

en: Day
sk: Deň

en: Table
sk: Tabuľka

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Color
sk: Farba

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Clone
sk: Klonovať

en: Tab
sk: Karta

en: Down
sk: Dolu

en: Position
sk: Pozícia

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: Static
sk: Statický

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Coordinates
sk: Koordináty

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Style
sk: Štýl

en: Changed
sk: Zmenené

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Minutes
sk: Minúty

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Relative
sk: Relatívne

en: Grid
sk: Mriežka

en: Examples:
sk: Príklady:

en: Image title
sk: Tiulok obrázka

en: Space
sk: Medzera

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Local
sk: Lokálny

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: Radius
sk: Polomer

en: Paste
sk: Vložiť

en: About
sk: Informácie o

en: Column
sk: Stĺpec

en: Stars
sk: Hviezdy

en: Translate
sk: Preložiť

en: Target
sk: Cieľ

en: Fonts
sk: Písma

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Direction
sk: Smer

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Slash
sk: Lomítko

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Styles
sk: Štýly

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov

en: Modal
sk: Modálny

en: Edit Image
sk: Upraviť obrázok
