Noah's Page Builder (2.8.1) - en to se translation catalogue (26 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Attachment
se: Mielddus

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra

en: Translate
se: Jorgal
