Noah's Page Builder (2.8.4) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Home page
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Color
br: Liv

en: About
br: Diwar-benn
