Noah's Page Builder (2.8.4) - en to ht translation catalogue (21 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Block
ht: Blòk

en: Footer
ht: Pye paj

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
