Noah's Page Builder (2.8.4) - en to hy translation catalogue (63 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Up
hy: Վերև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Prev
hy: Նախորդ

en: Code
hy: Կոդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Day
hy: Օր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Color
hy: Գույն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Space
hy: Տարածություն

en: Loading
hy: Բեռնում

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Direction
hy: Ուղղություն
