Noah's Page Builder (2.8.4) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Themes
mk: Теми
