Noah's Page Builder (2.8.5) - en to af translation catalogue (56 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Read more
af: Lees meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Home page
af: Tuisblad

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: Number
af: Getal

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Block
af: Blok

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Revisions
af: Weergawes

en: Code
af: Kode

en: Table
af: Tabel

en: Color
af: Kleur

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Authored on
af: Geskep op

en: Revert
af: Rol terug

en: Themes
af: Temas

en: Apply
af: Pas toe

en: Translate
af: Vertaal

en: Direction
af: Rigting

en: - All -
af: - Alle -
