Noah's Page Builder (2.8.5) - en to dz translation catalogue (41 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་
