Noah's Page Builder (2.8.6) - en to bg translation catalogue (74 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: Number
bg: Число

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: hidden
bg: скрит

en: Menu
bg: Меню

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Block
bg: Блокирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Url
bg: URL

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Inline
bg: В една линия

en: Revisions
bg: Редакции

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Code
bg: Код

en: General
bg: Общи

en: Day
bg: Ден

en: Table
bg: Таблица

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Color
bg: Цвят

en: Button
bg: Бутон

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Original
bg: Оригинал

en: Authored on
bg: Написано на

en: Show
bg: Покажи

en: Revert
bg: Връщане

en: Right
bg: Дясно

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Themes
bg: Теми

en: Minutes
bg: Минути

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Hide
bg: Скрий

en: Loading
bg: Зареждане

en: Translate
bg: Преведи

en: Direction
bg: Посока
