Noah's Page Builder (2.8.6) - en to bo translation catalogue (129 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Home page
bo: གཙོ་ངོས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Top
bo: འགོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Link Title
bo: Title ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: All
bo: ཡོངས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Prev
bo: གོང་མ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Day
bo: ཉིན

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Show
bo: སྟོན

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Left
bo: གཡོན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Page settings
bo: དྲ་ངོས་སྒྲིག་འགོད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Paste
bo: སྦྱོར་བ

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Absolute
bo: བལྟོས་མེད་གནས།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Title type
bo: ཁ་བྱང་གི་རིགས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Decoration
bo: མཛེས་བཟོ

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
