Noah's Page Builder (2.8.7) - en to bs translation catalogue (63 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Images
bs: Slike

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Menu
bs: Meni

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Attachment
bs: Prilog

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Inline
bs: U liniji

en: Revisions
bs: Revizije

en: Up
bs: Gore

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Code
bs: Kod

en: Colors
bs: Boje

en: Day
bs: Dan

en: Table
bs: Tabela

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Color
bs: Boja

en: Clone
bs: Klon

en: Down
bs: Dole

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Revert
bs: Vratiti

en: Style
bs: Stil

en: Themes
bs: Teme

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Hide
bs: Sakrij

en: Column
bs: Kolona

en: Translate
bs: Prevedi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
