Noah's Page Builder (2.8.7) - en to ne translation catalogue (82 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Top
ne: माथि

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Menu
ne: मेनु

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Up
ne: माथि

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Code
ne: कोड

en: Day
ne: दिन

en: Table
ne: तालिका

en: Color
ne: रंग

en: Button
ne: बटन

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Original
ne: असली

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Info
ne: जानकारी

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: About
ne: बारेमा

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Direction
ne: दिशा

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Arrow Color
ne: तीरको रङ
