Noah's Page Builder (2.8.7) - en to sq translation catalogue (49 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Menu
sq: Menuja

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Url
sq: Adresa Url

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Revisions
sq: Revizione

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Code
sq: Kodi

en: Table
sq: Tabela

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Color
sq: Ngjyra

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Show
sq: Shfaq

en: Revert
sq: Rikthe

en: Themes
sq: Temat

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe

en: Direction
sq: Orientimi
