Noah's Page Builder (2.8.8) - en to mn translation catalogue (65 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: Number
mn: Дугаар

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Font
mn: Фонт

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: hidden
mn: далд

en: Menu
mn: Цэс

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Created
mn: Үүссэн

en: Link Title
mn: Холбоос гарчиг

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Block
mn: Хавтан

en: Bottom
mn: Доод

en: Url
mn: Хаяг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Code
mn: Код

en: Day
mn: Өдөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Hide
mn: Нуух

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Direction
mn: Чиглэл
