Noah's Page Builder (2.8.8) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: நோக்குக

en: Menu
ta: பட்டி

en: Block
ta: கட்டம்

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது

en: Text color
ta: உரை நிறம்

en: Color
ta: நிறம்
