Noah's Page Builder (3.0.0) - en to lt translation catalogue (142 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: Number
lt: Skaičius

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Container
lt: Konteineris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Move
lt: Perkelti

en: Top
lt: Viršus

en: Icon
lt: Piktograma

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: hidden
lt: paslėptas

en: Section
lt: Sekcija

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Block
lt: Blokas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Heading
lt: Antraštė

en: Up
lt: Viršun

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Code
lt: Kodas

en: General
lt: Bendras

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Button
lt: Mygtukas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Down
lt: Žemyn

en: Position
lt: Pozicija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Original
lt: Orginalas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Show
lt: Rodyti

en: Available tokens
lt: Prieinami token

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Info
lt: Informacija

en: Style
lt: Stilius

en: Changed
lt: Pakeista

en: Themes
lt: Temos

en: Minutes
lt: Minutės

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Hide
lt: Slėpti

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Space
lt: Tarpas

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Loading
lt: Kraunama

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Radius
lt: Spindulys

en: About
lt: Apie

en: Column
lt: Stulpelis

en: Stars
lt: Žvaigždės

en: Translate
lt: Versti

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Direction
lt: Kryptis

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Cover
lt: Viršelis

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Block Content
lt: Bloko turinys

en: Styles
lt: Stiliai

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: Menu levels
lt: Meniu lygiai

en: Shown tabs
lt: Parodytos kortelės

en: Show primary tabs
lt: Rodyti pirmines korteles

en: Show secondary tabs
lt: Rodyti antrines korteles

en: Divider
lt: Skyriklis

en: Expand all menu links
lt: Išskleisti visas meniu nuorodas

en: Initial visibility level
lt: Pradinis matomumo lygis

en: Number of levels to display
lt: Rodomų lygių skaičius

en: This maximum number includes the initial level.
lt: Šis maksimalus skaičius apima pradinį lygį.

en: Insert selected
lt: Įterpti pasirinktą
