Noah's Page Builder (3.0.0) - en to ps translation catalogue (81 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: default
ps: تلواله

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: hidden
ps: پټ

en: URL
ps: پته (URL)

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Attachment
ps: نښل

en: Vertical
ps: نېغ

en: All
ps: ټول

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Block
ps: غونډ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Inline
ps: ننليكى

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Prev
ps: پخوانی

en: General
ps: ټوليز

en: Day
ps: ورځ

en: Table
ps: لښتيال

en: Align
ps: پرليكول

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Color
ps: رنګ

en: Button
ps: تڼۍ

en: Position
ps: ځاى

en: Close
ps: تړل

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Show
ps: ښوول

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Seconds
ps: سانیې

en: Info
ps: مالومات

en: Style
ps: ډول

en: Themes
ps: ویینې

en: Sticky
ps: سريښناک

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: Copy
ps: کاپي

en: Grid
ps: ځاليز

en: Hide
ps: پټول

en: Space
ps: تشه

en: Columns
ps: ستنې

en: Paste
ps: سرېښل

en: About
ps: په اړه

en: Column
ps: ستن

en: Target
ps: موخه

en: Styles
ps: ډولونه

en: Edit Image
ps: انځور سمون
