Noah's Page Builder (3.0.0) - en to ms translation catalogue (85 entries)

en: Forms
ms: Borang-borang

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Images
ms: Imej-imej

en: Next
ms: Seterusnya

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Home page
ms: Laman utama

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Size
ms: Saiz

en: None
ms: Tiada

en: default
ms: lalai

en: Number
ms: Nombor

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Center
ms: Tengah

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Icon
ms: Ikon

en: Time
ms: Masa

en: View
ms: Pandangan

en: hidden
ms: tersembunyi

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Text
ms: Teks

en: Theme
ms: Tema

en: Attachment
ms: Lampiran

en: Created
ms: Diciptakan

en: Node
ms: Nod

en: Separator
ms: Pemisah

en: Horizontal
ms: Mendatar

en: Vertical
ms: Menegak

en: All
ms: Semua

en: Add content
ms: Tambah kandungan

en: Block
ms: Blok

en: Bottom
ms: Bawah

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Inline
ms: Dalam baris

en: Revisions
ms: Semakan

en: Heading
ms: Tajuk kepala

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Prev
ms: Sebelum

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Code
ms: Kod

en: General
ms: Umum

en: Day
ms: Hari

en: Table
ms: Jadual

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Text color
ms: Warna teks

en: Color
ms: Warna

en: Close
ms: Tutup

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Show
ms: Tampakkan

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Themes
ms: Tema-tema

en: Apply
ms: Pohon

en: Hide
ms: Selindungkan

en: Space
ms: Ruang

en: Overlay
ms: Tindihan atas

en: Loading
ms: Sedang memuatkan

en: About
ms: Perihal

en: Stars
ms: Bintang-bintang

en: Translate
ms: Terjemahkan

en: Direction
ms: Arah

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Image style
ms: Stail imej

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style
