Noah's Page Builder (3.0.0) - en to sr translation catalogue (47 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Number
sr: Број

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Move
sr: Премести

en: Icon
sr: Икона

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Block
sr: Блок

en: Bottom
sr: Дно

en: Footer
sr: Подножје

en: Code
sr: Кôд

en: Day
sr: Дан

en: Text color
sr: Боја текста

en: Color
sr: Боја

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Changed
sr: Промењен

en: Direction
sr: Смер

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Block Content
sr: Садржај блока
