Noahs Builder Theme (1.0.9) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Core
sl: Jedro

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
