Noahs Builder Theme (1.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Core
fa: هسته

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه
