Noahs Builder Theme (1.1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Core
oc: Còr

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Tabs
oc: Onglets

en: Columns
oc: Colomnas

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Header Right
oc: Enrèsta de dreita

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris
