Noahs Builder Theme (1.1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Container
ar: حاوية

en: Core
ar: النواة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Hidden
ar: مخفي

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Columns
ar: أعمدة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date
