Noahs Builder Theme (1.1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ
