Noahs Builder Theme (1.1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Container
cs: Kontejner

en: Core
cs: Jádro

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Hidden
cs: Skryté

en: Tabs
cs: Záložky

en: Columns
cs: Sloupce

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
