Noahs Builder Theme (1.1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Container
et: Konteiner

en: Core
et: Tuum

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Tabs
et: Sakid

en: Columns
et: Veerud

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
