Noahs Builder Theme (1.1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak
