Noahs Builder Theme (1.1.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Container
fr: Conteneur

en: Core
fr: Cœur

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Hidden
fr: Caché

en: Tabs
fr: Onglets

en: Columns
fr: Colonnes

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Header Top Left
fr: Haut gauche de l'entête

en: Header Top Right
fr: Haut droit de l'entête

en: Footer Top
fr: Haut du pied de page

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
