Noahs Builder Theme (1.1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Container
ur: کنٹینر

en: Core
ur: کور

en: Header
ur: ہیڈر

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
