Noahs Builder Theme (1.1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Core
vi: Nhân

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Columns
vi: Các cột

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Cookies
vi: Cookie
