Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Core
ast: Motor

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: General
ast: Xeneral

en: Hidden
ast: Anubríu
